Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár rodinného domu

9. 2. 2010
Dne 7.2.2010 po půlnoci došlo ve Varvažově čp. 1 k požáru rodinného domu. Jedná se o dům, kdy majitel se o dům nestará a je volně průchozí, kdy v domu se nachází hromady staré elektroniky a dalšího harampádí. K zahoření došlo v podkrovní místnosti, kdy se zde chtěl vyspat bezdomovec M.Z. a to od cigarety, kterou si jmenovaný zapálil a usnul. Dle jeho vyjádření došlo nejspíše k vypadnutí cigarety z ruky a následnému zahoření. Probudil ho kouř a tak se snažil oheň uhasit, kdy se mu to nepodařilo. Naštěstí soused J.Š sám cítil kouř a při obhlídce si všimnul kouře a tak zavolal hasiče. Na místě zasahovali hasiči profesionální z HZS Ústí nad Labem a Petrovice a SDH Telnice, Libouchec a Chlumec.
      Byl vyrozuměn majitel nemovitosti, který však do dnešního dne neprojevil zájem se dostavit na místo. Jeho dům je na odpis. teď by si měl hlavně zajistit nemovitost proti tomu, aby mu tam nikdo nechodil, aby náhodou nedošlo náhodou k dalšímu požáru nebo rabování.
     Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří na místě zasahovali,. Nebylo to nic příjemného v tom mrazu, kdy zamrzala voda v hadicích i voda v objektu, kdy se pak stával povrch jedním kluzištěm a dále být na místě více jak 7 hodin, kdy pak nastalo střídání mimo strojníka Michala Zouly, který vydržel až do konce.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář